MUDr. Zuzana Mlyneková, Váš psychiater

Bývam možno aj 300 km od Vás, čo mám robiť ?

Slovensko nie je až také veľké, napr. do Bratislavy bežne cestujeme do špecializovaných ambulancíí ktoré nie sú nikde inde iba v našom hlavnom meste a vtedy mám to síce tiež vadí ale čo už má človek robiť, že ?.

Ale teraz už vážne:

Asi k Vám neprídem ale chcel/a by som dlhšiu konzultáciu napr. po telefóne.

Áno, takúto službu poskytujeme, po vzájomnej dohode Vám bude pridelený termín objednania a je len na Vás ako dlho chcete po telefóne konzultovať. Prirodzene, nedá sa tým plnohodnotne nahradiť psychiatrické vyšetrenie ale je možné takto dať odpoveď na prevažnú väčšinu otázok ktoré ľudí trápia a chcú na ne poznať odpovede.

Už som u Vás bol, lieky beriem, iba sa chcem niečo spýtať, to mám k Vám opať cestovať ?

Samozrejme môžete, ak sme na Vás so sestričkou a ostatným personálom pôsobili nejako očarujúco a chcete nás znovu vidieť. Pokiaľ Vám však prvé stretnutie bohato stačilo tak...

Už pri prvom vyšetrení dostanete 2 telef. čísla kde sa vždy, aj vrátane víkendov, dovoláte k niekomu a dostanete odpoveď na svoje otázky. Je to dôležité najmä na začiatku liečby aby pacient nemal strach a neprerušil liečbu kvôli nejakej nesprávnej informácii.

Potrebujem potvrdenie, lekársky nález, výpis z dokumentácie... ?

Na toto všetko slúži Slovenská pošta. Ak ide o podľa Vás citlivú vec, môžete si zásielku nechať poslať aj na inú adresu než akú bežne používate. Máte zo zákona právo na ochranu svojho súkromia. Všetko čo potrebujete si pochopiteľne môžete prísť prevziať aj osobne, pravdaže bez čakania.

© andysoft